گروه بین‌المللی توسعه تجارت سیندژ ایرانیان

سرمایه‌گذاری و مهندسی مالی، پروژه‌های ساخت و غیر‌ساخت، مدیریت کسب‌و‌کار، صادرات و واردات تمام کالاهای تجاری، تاسیس و راه‌اندازی خطوط تولید، انجام کلیه خدمات مهندسی و تجاری، شرکت در مناقصات داخلی و خارجی. دورنمای گروه سیندژ ایرانیان، هدف بهینه‌سازی مصرف انرژی و کاهش آسیب رسانی به محیط زیست است. باور گروه سیندژ ایرانیان بر حفظ منابع انرژی برای آیندگان است.
ریشه برند سیندژ به سنندج که شهری کهن است باز‌می‌گردد، این شهر در بین جغرافیدانان عرب بین قرن ۷ تا ۱۰ پس از میلاد با نام سیسار و پس از قرن ۱۰ میلادی با نام سنا شناخته می‌شد. سنا یا سنه در زبان کردی به معنای خورشید و دژ در زبان فارسی به معنای قلعه است. سنندج در اوایل دهه ۱۳۴۰ شروع به توسعه یافتن به شکل یک مرکز تولیدی نمود.
اعضای گروه بین‌المللی توسعه تجارت سیندژ ایرانیان:

زرین بنا پارسیان


شرکت زرین بنا پارسیان در سال ۱۳۸۳ تاسیس گردید، دفتر مرکزی این شرکت در تهران و واحد تولیدی آن در کردستان شهرستان سنندج واقع شده‌است. پروفیل‌های در ‌‌و ‌‌پنجره تولیدی این شرکت با نام تجاری سیندژ در ایران شناخته شده‌اند. تمام ماشین‌آلات مجموعه زرین بنا پارسیان از شرکت‌های تراز اول صاحب نام بین‌المللی مانند تکنوپلاست و سینسیناتی اتریش و کاتر‌پیلار، خریداری و نصب شده‌اند.
زرین بنا پارسیان یکی از شرکت‌های مطرح و پیشرو در زمینه تولید پروفیل‌های UPVC با ظرفیت اسمی ۹۰۰۰ تن در سال است. گستره وسیع توزیع، نظارت محیطی و پیشرو بودن در نوآوری محصولات برخی از دستاوردهای مهم این شرکت است. مدیران زرین بنا پارسیان در تلاش مستمرند که واحدهای مدیریت، بخش فنی، زیرساخت صنعتی، کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه را ارزیابی نموده و توسعه دهند.

آبانگان لوله بسپار


آبانگان لوله بسپار، تولید‌کننده لوله‌های انتقال آب (آبرسانی) PVC-O با ظرفیت سالیانه بالغ بر ۱۵۰۰۰ تن، در سال ۱۳۹۳ تاسیس گردید. این لوله‌ها تحت لیسانس شرکت مولکور که در زمینه توسعه آخرین فناوری‌های روز و کاربرد رویکرد مولکولی در ارائه راه حل‌هایی با ویژگی‌های برتر مکانیکی پیشتاز و متخصص است، تولید می‌شوند. لوله‌های PVC-O لوله‌هایی هستند که از جهت‌دهی مولکولی به لوله‌های UPVC تولید می‌گردند.

گنو راد وین ایستا


گنو راد وین ایستا در سال ۱۳۹۲ تاسیس گردید. این شرکت مهندسی در زمینه فن‌آوری بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمان و سیستم‌های هوشمندسازی در بهره برداری از ساختمان‌ها فعالیت می‌نماید. این مجموعه با گردآوری ماشین‌آلات روز دنیا و متخصصین حرفه‌ایی به صورت عمده در بحث طراحی، ساخت و اجرا و مهندسی نماهای مختلف فعال است.

ایستا بن رسام


شركت ساختمانی ایستابن رسام (سهامی خاص)، به منظور حضور موثر و فعال در بازار مسکن و پروژه‌های عمرانی به ویژه انبوه سازی در سال ۱۳۹۱ تاسیس گردید و با بهره‌گیری از تجارب عملی و سیستم‌های نوین مدیریتی و بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب توانسته است پروژه‌های متعددی را با موفقیت به اتمام برساند. این شرکت با در اختیار داشتن دانش فنی روز و بهره گیری از امکانات و تجهیزات و ماشین آلات در سطح وسیع به انجام پروژه‌های عمرانی و صنعتی در زمینه مشاوره و اجرا در بخش‌های معماری، ابنیه و تاسیسات فعالیت می‌نماید و بر آن است تا با بهره‌مندی از دست آوردهای نوین علمی در راستای اعتلای صنعت ساختمان گام بردارد.

بازرگانی ۶۶ کیش


شرکت خدمات بازرگانی ۶۶ کیش در سال ۱۳۷۷ در منطقه آزاد جزیره کیش تاسیس گردید. این شرکت با رویکرد تامین ماشین‌آلات تولیدی و صنعتی، مواد اولیه پلیمری و پتروشیمی، یراق آلات صنعت UPVC و آلومینیوم، ورق‌های کامپوزیت با اخذ نمایندگی از شرکت مطرح در اقصی‌نقاط دنیا فعالیت دارد.